صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

گردهمایی سالانه دانشجویی مسجد الغدیر محله مهدیه جهرم  به همت کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(ع)، عصر یک شنبه یازدهم فروردین، سالن فردوسی اداره ارشاد جهرم شاهد گردهمایی سالانه دانشجویان محله مهدیه و مسجد الغدیر بود. در این گردهمایی که چند ساعت به طول انجامید و همراه با برنامه های متنوعی بود، از جمله این برنامه ها کارگاه آموزشی با عنوان "ازدواج هندوانه سربسته نیست" با سخنرانی آقای راستی و سخنرانی حجة الاسلام یاران، مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ هوابرد المهدی بود.

در ابتدای مراسم نیز دکتر صادقی دبیر کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(ع)  مستقر در مسجد الغدیر جهرم ضمن خیر مقدم به دانشجویان و حضار، گزارشی از برنامه ها و فعالیت های کانون ارایه نمود.

از دیگر برنامه های این همایش که با استقبال خوب دانشجویان از مقطع کارشناسی تا دکترا، مواجه بود چند کلیپ از فعالیت های کانون، سخنان دو نفر از دانشجویان دکترا به نمایندگی از دانشجویان، معرفی وبلاگ ویژه محله مهدیه، نماز جماعت مغرب و عشا، اجرای مسابقه، نمایشگاه کتاب و کاریکاتور، اجرای برنامه طنز و تقلید صدا توسط آقای کرمی از هنرمندان طنز شهرستان، اجرای موسیقی زنده سنتی و ضیافت شام و ... بود.

از بخش های دیگر، اجرای برنامه صندلی داغ با حضور دو نفر از مسئولان جهرم بود که به علت عدم حضورشان در همایش این بخش از برنامه حذف شد. 

تصاویر گردهمایی سالانه دانشجویی مسجد الغدیر محله مهدیه جهرم در ادامه مطلب 


نوشته شده در دوشنبه ۱٢ فروردین ۱۳٩٢ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ توسط رسول| نظرات ()      قالب ساز آنلاین