صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس نهم که از سوم دی ماه آغاز شده بود،  پایان یافت و گرارش‌ها حاکی است تعداد ثبت نام کنندگان این دوره از انتخابات نسبت به دوره‌ی قبل افزایش یافته است.

همچنین استاندار فارس یک ساعت مانده به پایان زمان ثبت نام در حاشیه بازدید  از ستاد انتخاباتی فارس  در خصوص تعداد متقاضیان ورود به مجلس در شهر شیراز نیز اعلام کرد: در شیراز ۱۱۴ مرد و ۱۱ زن تاکنون ثبت نام کردند. پس از شیراز بیشترین ثبت نام را در سروستان و کوار و خرامه به تعداد ۲۳ مرد و ۱ زن و در مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان به تعداد ۲۲ مرد و ۲ زن شاهد بودیم و کمترین تعداد ثبت نام را در فسا داشتیم.

استاندار فارس در ادامه تصریح کرد هیأت های اجرایی همه حوزه های انتخاباتی استان ۱۰۰ درصد مشخص شدند و هیچ ستادی بدون هیئت اجرایی نمی باشد.

 وی در خصوص مدرک تحصیلی داوطلبان نیز خاطرنشان کرد: از کل افرادی که تاکنون ثبت نام کردند ۴۳ نفر لیسانس، ۲۳۱ نفر فوق لیسانس ۵۹ نفر دکتری و ۵ نفر حوزوی بودند.

 وی همچنین اعلام کرد در انتخابات دوره هشتم مجلس، در کل ۵۱۱ داوطلب داشتیم که ۲۵۰ نفر لیسانس و ۱۸۳ نفر فوق لیسانس ۷۸ نفر دکتری بودند.

در این میان استان‌های کشور، استان فارس رتبه دوم بیشترین آمار مراجعه کننده برای ثبت نام در انتخابات مجلس نهم را داشته است.این رتبه برای استان فارس ، بسیار قابل تأمل می باشد.گزارش ها حاکی از این است که در جهرم 15 نفر ثبت نام کرده اند.از چهره های شاخص این دوره می توان از دکتر رضایی نماینده مجلس هشتم،اقای شجاعی فرد ازجهرم  و اقای احمدی از خفر نام برد.

منبع:http://fars.ipe9.com/websites/?pageID=67

نوشته شده در جمعه ۱٦ دی ۱۳٩٠ساعت ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ توسط رسول| نظرات ()      قالب ساز آنلاین