صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانه‌های بین‌المللی از این حضور کم‌نظیر، شمارش آراء در سراسر کشور آغاز شده است.

خبرگزاری فارس اخبار لحظه به لحظه و غیررسمی از شمارش آراء را به شرح ذیل منتشر می‌کند:

 دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را انتخاب کرده‌اند.

* از حوزه انتخابیه پاکدشت فرهاد بشیری با اختلاف 12 هزار رأی به مجلس راه یافت

* از حوزه انتخابیه دماوند شاهرخ رامین وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه ورامین سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف 5 هزار رأی از رقیب خود پیش است


* از حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا تابش با 28 هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد 

* از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت

* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، خسروی با کسب بیش از 23 هزار رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد

* از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار حجت‌الاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود

* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با 19 هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد

* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند

* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت

* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است

* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از 45 هزار رأی نماینده کوهدشت شد

* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرقسمت موسوی با کسب بیشترین آرا راهی مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، با شمارش آرا حجت‌الاسلام حبیب برومند فعلا در رتبه نخست قرار دارد

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از 95 درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی با کسب بیش از 32 هزار رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری با کسب بالای 46 هزار رأی نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب 33 هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای 67 درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با 11 هزار و 919 رأی و حمید کاظمی با 10هزار و 717رای در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با کسب بیش از 17 هزار رأی بهارستانی شد

*  از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه راهی مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد نماینده فعلی این حوزه، نماینده ملت شد

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با 31 هزار و 698 رأی از مجموع 84هزار و 400 رأی مأخوذه نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آراء 141 شعبه اخذ رای، مهدی سنایی با 40542 رأی مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آراء به بهارستان رفت 

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد

* از حوزه انتخابیه آستارا، از مجموع 47 هزار و 194 رأی، صفر نعیمی‌زر با کسب 23 هزار و 743 رأی نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری با کسب بیش از 104 هزار رای جواز ورود به مجلس را کسب کرد

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی با اختلاف حدود یک هزار رأی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت

* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی با کسب ‌‌21 هزار رأی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، صید عیسی دارایی نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر ‌‌با حدود 38 هزار رای مجددا نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه سرانجام شهلا میرگلو  وارد بهارستان نهم شد

 

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد

 

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند

 

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و  از مجلس نهم بازماند

 

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی با ۱۲ هزار و ۵۲۲ رأی حائز رتبه اول شد و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

 

* از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد. 

 

* از حوزه انتخابیه خمین محمد ابراهیم رضایی با کسب 27 هزار رای از 54 هزار و 630 رای ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

* از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب 101 هزار و 395 رای موفق به راهیابی به مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با ۱۶۹ هزار رای نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سید هادی حسینی و کمال علیپور، به ترتیب با کسب 61 و ۵۸ هزار رأی مجوز ورود به مجلس نهم را دریافت کردند

 

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، مقداد نجف‌نژاد با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس نهم راه یابد

 

* از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع در بهارستان ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع آراء به در بهارستان ماندگارشد.

 

* در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد فرج‌الله عارفی اکثریت آراء را کسب کرد و راهی مجلس نهم شد.

 

* در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزویه دکتر منظری توکلی با کسب قاطع آراء انتخاب شد.

 

* در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پور نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه شهربابک سردار حسین فتاحی با اکثریت قاطع آراء راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار دکتر آذین با اکثریت آراء راهی مجلس نهم شد.

 

* در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری نماینده اصلاح‌طلب فعلی مجلس در بهارستان ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه کرمان و راور دکتر زاهدی وزیر سابق علوم و دکتر پورابراهیمی همچنان پیشتاز هستند.

 

* در مجموع در استان کرمان 80 درصد نمایندگان منتخب اصولگرا، 10 درصد اصلاح‌طلب و 10 درصد مستقل هستند.

 

* در حوزه انتخابیه آباده، خرم بید و بوانات، انتخابات به دور دوم کشیده شده است.

 

* در حوزه انتخابیه لارستان، جعفرپور از جبهه متحد منتخب مردم این شهرستان‌ها شده است.

 

* سپیدانی‌ها هاشمی که از جبهه متحد است را برگزیده‌اند.

 

* مردم در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسماعیلی کاندیدای اصولگرا را انتخاب کرده‌اند.

 

* دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را انتخاب کرده‌اند.

 

* در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین نادر فریدونی کاندیدای اصولگرای این شهرستان‌ها به مجلس راه یافته است.

 

* برومندی کاندیدای اصولگرا از مرودشت منتخب مردم این شهرستان شده است.

 

* مردم ممسنی و رستم نیز نوذر شفیعی کاندیدای مستقل را انتخاب کرده‌اند.

 

* در حوزه‌های انتخابیه کازرون، لامرد و مهر و فسا جبهه متحد اصولگرایان توانسته است که شاهین محمدصادقی، سید موسی موسوی و محمد حسین دوگانی را روانه بهارستان نهم کند.

 

* در حوزه بویراحمد و دنا واقع در کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی و در حوزه گچساران این استان غلام‌رضا تاجگردون دو مسافر جدید بهارستان هستند.

 

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی و چرام نیز حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری برای دومین بار پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

این خبر مرتباً تکمیل می‌شود . . .

نوشته شده در شنبه ۱۳ اسفند ۱۳٩٠ساعت ٧:٥٦ ‎ق.ظ توسط رسول| نظرات ()



      قالب ساز آنلاین