صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

سایت رادیو کوچه نوشت: «در پی اخراج های پیاپی در صدای آمریکا، برای بار دوم محسن سازگارا از صدای آمریکا اخراج شد. هم چنین خبرهای تایید نشده ای نیز از عدم تمدید قرار داد علی رضا نوری زاده حکایت دارد.»

گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت رادیو کوچه، روز شنبه 24 مارس(5 فروردین) نوشت: «در پی اخراج های پیاپی در صدای آمریکا، برای بار دوم محسن سازگارا از صدای آمریکا اخراج شد. آقای سازگارا که پیشتر نیز قراردادش تمدید نشده بود، پس از برخی رایزنی ها بر سر کار خود در برنامه تفسیر خبر برگشته بود که اینک در روز جمعه بیست و سوم مارس برای دومین بار وی از صدای آمریکا اخراج شده است.»
این سایت در مورد پیشینه اخراج ها در صدای آمریکا نوشت: «در روزهای گذشته نیز شاهد اخراج رسمی و پایان کار بنیان گذار برنامه تفسیر خبر جمشید چالنگی بودیم. بنابر اخبار به نظر می رسد دلیل اخراج آقای سازگارا از صدای آمریکا اشاره و انتقاد از اخراج مجری تفسیر خبر در آخرین برنامه سال گذشته بوده است. جمشید چالنگی بنابر بررسی سازمان نظارتی بر کیفیت صدای آمریکا در سه سال پیاپی از 2008 تا 2010 پربیننده ترین برنامه صدای آمریکا را داشته است.»
رادیو کوچه افزود: «اخراج آقای سازگارا در شرایطی دوباره مطرح می شود که تعداد برنامه های تفسیر خبر کاهش داشته است و هم چنین خبرهای تایید نشده ای نیز از عدم تمدید قرار داد علی رضا نوری زاده حکایت دارد. با این احتساب روشن نیست که پس از اخراج آقای سازگارا چه کسی جایگزین وی در تفسیر خبر خواهد بود.»

نوشته شده در یکشنبه ٦ فروردین ۱۳٩۱ساعت ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ توسط رسول| نظرات ()      قالب ساز آنلاین