صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از محدوده، سید محمد خاتمی  در ادامه پروژه بازگشت به صحنه سیاسی کشور؛ دیدار را با برخی شخصیت های سیاسی اصلاح طلب ، چهره های شاخص احزاب وابسته به جریان دوم خرداد و... را در دستور کار خود قرار داده است.

بنا بر این گزارش، در شرایطی که هنوز آثار منفی 8 ماه فتنه گر‌ی بر روی جریان های دوم  خردادی‌ها پاک نشده است ، محمد خاتمی در تلاش است با تطهیر چهره خود، وارد  رقابت انتخابات "ریاست جمهوری"  در سال 92  شود.

بر اساس شنیده ها، مرد عبا شکلاتی اصلاح طلبان همانند انتخابات دوره گذشته اقدام به هماهنگی برای نشست های دو جانبه با افراد ذی نفوذی مانند (هاشمی ، حسن مصطفوی، حسن حبیبی، برخی از چهره های اصلاح طلب مجمع تشخیص مصلحت) کرده است تا شرایط خود را برای شرکت در انتخابات سال 92 فراهم کند.

گفتنی است این چهره اصلاح طلب پیش از انتخابات سال 88با شخصیت های گوناگونی مانند جرج سورس " پدر و تئوروسین انقلاب های مخملی" ، ملک عبدالله " پادشاه عربستان " و چند چهره اپوزیسیون همچون علیرضا نوری زاده  ... دیدار هایی داشته داست.

نکته جالب توجه آنجاست که سید محمد خاتمی پیش از انتخابات 88 دیداری با علی رضا نوری زاده " چهره شناخته شده اپوزیسیون و از مجریان شبکه های ضد انقلاب" داشته که در این دیدار نوری زاده خطاب به خاتمی می گوید احسان نراقی "فعال سیاسی و از منسوبان رژیم فاسد پهلوی" برای اینکه سفر شما با موفقیت همراه باشد و صحبت هایتان در مورد آزادی، دموکراسی و حقوق بشر انعکاس داشته باشد، خیلی تلاش کرده است. شما باید به افرادی مانند ایشان توجه داشته باشید.

در پایان این دیدار که در قصر مارینی پاریس برگزارشده بود، خاتمی  بازگشت نراقی را به ایران منوط به پیروزی  خود در انتخابات دانسته بود.

نوشته شده در شنبه ٢ اردیبهشت ۱۳٩۱ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ توسط رسول| نظرات ()      قالب ساز آنلاین