صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، امروز بالاخره پس از مدت ها غیبت، محمود احمدی نژاد رییس جمهور اسلامی ایران در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور پیدا کرد و جای صندلی خالی در بالای جلسات مجمع پر شد.

جای خالی که مدت ها سبب بحث و جدل درباره عدم حضور احمدی نژاد و اظهار نظرات گوناگون شد که نزدیک به سه سال مداوم نیز ادامه پیدا کرد.

در نهایت با تاکید رهبر معظم انقلاب درباه حضور تمامی اعضای مجمع در جلسات، احمدی نژاد بار دیگر در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور پیدا کرد.

به گزارش فارس، در این جلسه که احمدی نژاد با استقبال گرم هاشمی وارد جلسه می شود، بخشی از سیاست های کلان کشور در خصوص مباحث اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه رییس جمهور در جای اصلی در بین حضرات آیات هاشمی شاهرودی و هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت.

همان ابتدای جلسه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور احمدی نژاد در این جلسه اظهار امیدواری کرد تا حضور وی در این جلسات ادامه پیدا کند.

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در گفت و گو با خبرگزاری فارس فضای این جلسه را بسیار مثبت و تاثیر گذار ارزیابی کرد.

به نظر می رسد حضور احمدی نژاد می تواند فصل تازه ای در روابط بین دولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام باشد.

نوشته شده در یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ساعت ٩:٥٠ ‎ق.ظ توسط رسول| نظرات ()      قالب ساز آنلاین