صادقی نقدعلی

گامی کوچک در راستای همدلی

مردم جهرم امروز به استقبال 4 نفر آزاده از کاروان 48 نفره آزادگان ایران اسلامی که شش ماه قبل در سوریه به اسارت گرفته شده بودند، شتافتند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، امام جمعه جهرم در مراسم استقبال از چهار آزاده جهرمی، گفت: خداوند را شاکریم که نتیجه صبر و استقامت این ملت را با آزاد شدن تمام اسرا داد.حجت الاسلام لطف‌الله دژکام افزود: آنچه امروز شاهد هستیم، پیروزی دیگری است که این مردم کسب کرده‌اند. یکی از چهار آزاده جهرمی نیز گفت: شش ماه میهمان زینب(س) و سفیرانی فرهنگی در عمق نفاق بودیم. علی جوادیان با یادآوری اینکه امروز ایران اسلامی در اوج امنیت، آرامش و وحدت قرار دارد، خاطرنشان کرد: در ایران به برکت خون شهدا و با تدابیر رهبر معظم انقلاب شاهد امنیتی پایدار هستیم حال آنکه در کشور همسایه، نفاق را می‌توان به عینه شاهد بود.
وی با تاکید بر اینکه این ایام تجربه‌ای بود تا با عشق بیشتری به رهبر و نظام اسلامی، به وطن بازگردد، گفت: بازگشت 48 زائر ایرانی از سوریه پس از شش ماه، تنها کرامت خداوند بود و توجه خاصه اهل بیت(ع) که به واسطه دعای ملت حاصل شد.
به گزارش ایسنا، از میان 48 زائر ایرانی که در سوریه بازداشت شده و مدتی را در اسارت بودند، 4 نفر از شهرستان جهرم استان فارس به نامهای علی جوادیان، همتی، الهی و ادیب‌نیا، حضور داشتند که شب گذشته وارد فرودگاه شیراز شده و امروز نیز در میان استقبال مردم جهرم در محل مصلای نماز جمعه این شهر حاضر شدند.

نوشته شده در یکشنبه ٢٤ دی ۱۳٩۱ساعت ۳:۱٧ ‎ب.ظ توسط رسول| نظرات ()      قالب ساز آنلاین