تجلیل از یک مفسر و یک قرآن‌پژوه برجسته جهرمی


در جهرم مراسم بزرگداشت 40 سال تعلیم و تربیت مرحوم حاج جلال آتشی، مفسر قرآن کریم به‌همت اداره آموزش و پرورش جهرم در تالار علامه امینی این شهرستان برگزار شد.
در تهران نیز هشتم اسفند ماه به همت مؤسسه خانه کتاب، در سرای اهل قلم از مقام علمی قرآن‌پژوه برجسته، استاد محمدعلی مهدوی‌راد تجلیل می‌شود.
مراسم تجلیل از استاد محمدعلی مهدوی‌راد از ساعت 15 تا 17 و با حضور اهالی قلم و اندیشه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد علی مهدوی‌راد سال‌ها تلاش گسترده‌ای در حوزه قرآن پژوهی و بسط و گسترش معارف دینی و همچنین فرهنگ نقد نویسی انجام داده است.
مراسم بزرگداشت مفسر قرآن کریم در جهرم برگزار شد
مراسم بزرگداشت 40 سال تعلیم و تربیت مرحوم حاج جلال آتشی، مفسر قرآن کریم نیز دیروز یکشنبه، 29 بهمن‌ماه به‌همت اداره آموزش و پرورش جهرم در تالار علامه امینی این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم چنگیز آزادی‌خواه، مدیر آموزش و پرورش جهرم به ایراد سخن پرداخت. وی مهم‌ترین ویژگی مرحوم آتشی را حساسیت به مسائل جامعه و روشن‌گری در بحبوحه انقلاب دانست و از جوانان خواست درس‌ها و تعلیمات ایشان را بررسی کنند و در زندگی به‌کار گیرند.
وی مهم‌ترین ویژگی مرحوم آتشی را حساسیت به مسائل جامعه و روشن‌گری در بحبوحه انقلاب دانست و از جوانان خواست درس‌ها و تعلیمات ایشان را بررسی کنند و در زندگی به‌کار گیرند.
حسن زارع، از اساتید دانشگاه نیز در این مراسم طی سخنانی در خصوص انسان کامل از دیدگاه اسلام و قران بررسی کرد و افزود: انسان کامل امانت الهی است و مراتب وجودی انسان کامل باید دقیق نگریست.

/ 0 نظر / 6 بازدید