تغییرات جدید در شهر زیبای جهرم

بخشدار مرکزی جهرم گفت: روستاهای حیدرآباد، تل ریگی، اسلام آباد و نظام آباد بخش مرکزی جهرم به حوزه شهری این شهرستان ملحق می‌شوند.
مجتبی حق‌بین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌ها و مذاکراتی که با شورای روستاهای حیدرآباد، تل ریگی، اسلام آباد و نظام آباد در مورد الحاق این روستاها به شهر صورت گرفت، این امر مورد تصویب قرار گرفته و برای اجرای مراحل نهایی به شورای اسلامی شهر جهرم و استانداری فارس ابلاغ شد.
وی افزود: به استناد بند الحاقی به ماده شش اصلاحی قانون تقسیمات کشوری و موافقت فرمانداری جهرم هر یک از این روستاها در آینده نزدیک به حوزه شهری ملحق می‌شوند.بخشدار مرکزی جهرم اضافه شدن چند سازمان به شهرداری این شهر با افزایش جمعیت 16 هزار نفری ناشی از الحاق این روستاها به حوزه شهری را از مزیت‌های این طرح دانست و ابراز داشت: این امر می‌تواند در زیباسازی ورودی و جلوگیری از تخلفات حریم و حاشیه شهر موثر واقع شود.
حق‌بین با بیان اینکه با الحاق این چهار روستا به شهر، شهرداری جهرم برای نخستین بار ناحیه‌بندی می‌شود، گفت: این امر می‌تواند در ارتقای رتبه شهرداری موثر واقع شده و شهروندان نیز از خدمات شهری مطلوب‌تری برخوردار شوند.

/ 0 نظر / 3 بازدید