آگهی استخدام پیمــانی آستان قدس رضوی

امیدوارم امام رضا(ع) بطلبه و شما در این ازمون پذیرفته شوید

  شرایط عمومی استخدام آستان قدس رضوی

 

شربتدار با اشاره به شرایط عمومی استخدام آستان قدس رضوی گفت: «تدیّن به دین مبین اسلام»، «تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران»، «ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه»، «داشتن کارت پایان خدمت وظیفة عمومی یا معافیت دائم برای آقایان»، «آشنایی کامل با مهارت‌های ICDL»، «نداشتن اشتغال به کار و تعهد خدمت به مؤسسات دولتی و غیردولتی» و «نداشتن سوء پیشینة کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و سلامت و توانایی جسمی و روانی» را از جمله این شرایط ذکر کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی تصریح کرد: حداکثر سن برای دارندگان مدرک کارشناسی ۲۸ سال و دارندگان مدرک کارشناسی ارشد ۳۲ سال می‌باشد.

۱۶ اسفند؛ اتمام زمان ثبت‌نام استخدام آستان قدس رضوی

شربتدار با اشاره به اینکه ثبت‌نام استخدام آستان قدس رضوی از هفتم اسفندماه آغاز می‌شود، اظهارداشت: علاقه‌مندان بایستی تا ۱۶ اسفندماه جاری نسبت به ثبت‌نام و واریز فیش بانکی مربوطه اقدام کنند.

وی اذعان داشت: متقاضیان برای اطلاع از نحوه ارسال، تکمیل فرم ثبت‌نام و اطلاع از دروس تخصصی و عمومی رشته‌های شغلی مندرج در آگهی باید به پایگاه آزمون‌های استخدامی آستان قدس رضوی به آدرس azmoon.aqr.ir مراجعه کنند.

وی ابرازداشت: آزمون استخدامی روز جمعه ۲۵ اسفند ماه ۹۱ برگزار می‌شود و محل و ساعت اجرای آزمون استخدامی هنگام صدور کارت آزمون استخدامی در پایگاه اینترنتی آزمون‌های استخدامی آستان قدس رضوی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 

لینک جهت توضیحات بیشتر

/ 0 نظر / 4 بازدید